Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: There is currently no content classified with this term.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་འདི་ལ་རིགས་དབྱེ་བའི་ནང་དོན་མེད།
