Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Field name
cs: Název pole

en: Used in
cs: Použito v

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.
