Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Reset
da: Gendan

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: Field name
da: Feltnavn

en: Used in
da: Brugt i

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: There is currently no content classified with this term.
da: Der er i øjeblikket intet indhold klassificeret med denne term.

en: Vocabulary machine name
da: Ordforrådets maskinnavn
