Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Reset
et: Tühista

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: Vocabulary machine name
et: Sõnastiku masinnimi
