Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Reset
eu: Garbitu

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Term
eu: Termino

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Used in
eu: Erabilita
