Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Vocabulary name
fr: Nom du vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Used in
fr: Utilisé dans

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: There is currently no content classified with this term.
fr: Il n'y a actuellement aucun contenu classé avec ce terme.

en: Vocabulary machine name
fr: Nom système du vocabulaire
