Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Vocabulary name
hi: शब्दावली नाम

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण
