Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Term
hu: Kifejezés

en: Field name
hu: Mező neve

en: Used in
hu: Ez használja

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: There is currently no content classified with this term.
hu: A kifejezés nincs kapcsolva egyetlen tartalomhoz sem.

en: Vocabulary machine name
hu: Szótár programok által használt neve
