Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە
