Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.
