Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
