Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Reset
sv: Återställ

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Used in
sv: Används i

en: There is currently no content classified with this term.
sv: Det är för närvarande inget innehåll klassificerat med denna term.

en: Vocabulary machine name
sv: Maskinläsbart namn för vokabulär
