Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Vocabulary name
de: Vokabularname

en: Term
de: Begriff

en: Field name
de: Feldname

en: Used in
de: Verwendet in

en: There is currently no content classified with this term.
de: Momentan ist kein Inhalt mit diesem Begriff klassifiziert.

en: Vocabulary machine name
de: Systemname des Vokabulars

en: Vocabulary id
de: Vokabular-ID
