Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Term
el: Όρος

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: There is currently no content classified with this term.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει περιεχόμενο που να έχει ταξινομηθεί με αυτόν τον όρο.
