Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Reset
es: Restablecer

en: Vocabulary name
es: Nombre del vocabulario

en: Term
es: Término

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Used in
es: Usado en

en: There is currently no content classified with this term.
es: Actualmente no hay contenido clasificado con este término.

en: Vocabulary machine name
es: Nombre interno del sistema del vocabluario
