Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Reset
fi: Palauta

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Term
fi: Termi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Used in
fi: Käytetään

en: There is currently no content classified with this term.
fi: Tällä termillä luokiteltua sisältöä ei ole.
