Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Used in
gl: Usado en

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.
