Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Reset
he: איתחול

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: סיווג

en: Field name
he: שם שדה

en: Used in
he: משמש ב-

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.
