Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Field name
it: Nome del campo

en: Used in
it: Usato in

en: There is currently no content classified with this term.
it: Attualmente nessun contenuto è stato classificato con questo termine.

en: Vocabulary machine name
it: Nome ad uso interno del vocabolario
