Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Reset
ja: リセット

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: Term
ja: ターム

en: Field name
ja: フィールド名

en: Used in
ja: 利用場所

en: There is currently no content classified with this term.
ja: このタームに分類されたコンテンツはありません。

en: Vocabulary machine name
ja: ボキャブラリーのシステム内部名称
