Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Used in
lt: Naudojama

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.
