Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: There is currently no content classified with this term.
oc: Il n'y a actualament aucun contengut classé amb aqueste tèrme.
