Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Reset
pl: Resetuj

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Term
pl: Termin

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Used in
pl: Użyte w

en: There is currently no content classified with this term.
pl: W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

en: Vocabulary machine name
pl: Identyfikator systemowy słownika
