Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Reset
fa: اعاده

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Term
fa: کلمه

en: Field name
fa: نام میدان

en: Used in
fa: استفاده شده در
