Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Reset
ro: Resetează

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: Term
ro: Termen

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Vocabulary machine name
ro: Numele de mașină al vocabularului
