Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Used in
sk: Použité v

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.
