Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Reset
uk: Скинути

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Field name
uk: Назва поля

en: Used in
uk: Використано в

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: Vocabulary machine name
uk: Машинна назва словника
