Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Used in
ca: Usat a

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Vocabulary machine name
ca: Nom màquina del vocabulari
