Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Reset
hr: Poništi

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Used in
hr: Korišteno u

en: There is currently no content classified with this term.
hr: Trenutno nema sadržaja u ovom pojmu.
