Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។
