Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Reset
no: Nullstill

en: Vocabulary name
no: Vokabularets navn

en: Field name
no: Feltnavn

en: Used in
no: Brukt i

en: There is currently no content classified with this term.
no: Det finnes ikke noe innhold med denne termen foreløpig.

en: Vocabulary machine name
no: Vokabularets maskinnavn
