Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: Vocabulary machine name
nl: Systeemnaam woordenlijst

en: Vocabulary id
nl: Woordenlijst-ID
