Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Reset
ru: Сбросить

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: Term
ru: Термин

en: Field name
ru: Имя поля

en: Used in
ru: Используется в

en: There is currently no content classified with this term.
ru: На данный момент нет содержимого, классифицированного этим термином.

en: Vocabulary machine name
ru: Машинное имя словаря
