Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Field name
sl: Ime polja

en: Used in
sl: Uporabljen v
