Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Vocabulary name
ta: சொற்றொகுதி பெயர்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: There is currently no content classified with this term.
ta: தற்சமயம் இந்தச் சொல்லால் எந்த உள்ளடக்கமும் பாகுபடுத்தப்படவில்லை.
