Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Field name
vi: Tên trường

en: Used in
vi: Được dùng trong

en: There is currently no content classified with this term.
vi: Không có nội dung nào được liệt vào phân loại này.
