Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: Term
ar: مصطلح

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: There is currently no content classified with this term.
ar: لا يوجد محتويات مصنفة ضمن هذا المصطلح.
