Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Term
az: Termin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Used in
az: -də istifadə olunub
