Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Term
be: Тэрмін

en: Field name
be: Назва поля

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: There is currently no content classified with this term.
be: На цяперашні час не існуе змесціва класіфікаванага гэтым тэрмінам.
