Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Vocabulary name
id: Nama kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Used in
id: Digunakan di

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: There is currently no content classified with this term.
id: Saat ini tidak ada konten yang masuk dalam istilah ini.

en: Vocabulary machine name
id: Nama mesin kosakata
