Taxonomy field menu (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: There is currently no content classified with this term.
jv: Saiki ora ana konten sing digolongaké marang tetembungan iki.
