Taxonomy field menu (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Used in
pt: Utilizado em

en: Vocabulary machine name
pt: Vocabulário nome da máquina
