Taxonomy field menu (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Vocabulary name
tr: Sözlük adı

en: Term
tr: Terim

en: Field name
tr: Alan adı

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: There is currently no content classified with this term.
tr: Şu anda bu terim ile sınıflandırılmış bir içerik yok.

en: Vocabulary machine name
tr: Sözlük makine adı
