Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Search
af: Soek

en: edit
af: redigeer

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Edit term
af: Wysig term
