Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Search
ast: Guetar

en: edit
ast: editar

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Edit term
ast: Editar términu
