Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Search
bg: Търси

en: edit
bg: редактирай

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Edit term
bg: Редактирай термин
