Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Search
ca: Cerca

en: edit
ca: edita

en: All
ca: Tot

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Edit term
ca: Edita terme

en: Number of results per page
ca: Nombre de resultats per pàgina

en: Node count
ca: Comptador de nodes
