Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: edit
cs: upravit

en: All
cs: Vše

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Node count
cs: Počet uzlů
