Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Search
cy: Chwilio

en: edit
cy: golygu

en: All
cy: I gyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Edit term
cy: Golygu term
