Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Search
da: Søg

en: edit
da: redigér

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Edit term
da: Redigér ord

en: Node count
da: Antal indholdselementer
